Share

ZAPROSZENIE: Europejski Kongres Samorządów

4-5 maja w Krakowie odbędzie się Europejski Kongres Samorządów organizowany przez Instytut Studiów Wschodnich. Do tej pory impreza ta była częścią Forum Ekonomicznego w Krynicy, zaś w tym roku po raz pierwszy zafunkcjonuje samodzielnie. Z dumą dzielimy się wiadomością, że Forum Od-nowa zostało partnerem tego wydarzenia. 

Deebaty podczas Kongresu podzielono na 4 ścieżki tematyczne: gospodarka, finanse, środowisko i społeczeństwo. Miło nam poinformować, że jeden z paneli dyskusyjnych (na temat nowego modelu finansowania JST) poprowadzi nasza ekspertka, Agata Dąmbska, a dr Justyna Glusman przedstawi na nim główne tezy z raportu "Samorząd 3.0". Panel został zaplanowany na 4 maja (poniedziałek) w godzinach okołopołudniowych, a uczestnictwo w nim potwierdzili: Wiceprezydent Gdańska, Piotr Grzelak, Wiceminister Administracji i Cyfryzacji, Marek Wójcik oraz członek Zarządu Deloitte, Rafał Antczak.

W EKS wezmą udział liczni przedstawiciele środowisk samorządowych, administracji centralnej, organizacji pozarządowych, świata nauki i biznesu zarówno z Polski, jak i zagranicy. Założenia programowe wydarzenia opisano w folderze, zaś szczegółowe informacje dostępne są tutaj.

Zachęcamy do uczestnictwa!

Share

Dodatkowe informacje